Informacje o sklepie

Logo sempertus
Sempertus od ponad pół wieku dostarcza galanterię skórzaną i skóropodobną Tobie i setkom klientów z Polski i Europy, 50 lat doświadczenia to efekt zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Wszystko zaczęło się dawno temu, bo w 1963 r. – wtedy w Pruszkowie z inicjatywy Bazylego Małeckiego dziadka obecnych właścicieli powstały zakłady kaletnicze produkujące drobną galanterię skórzaną. Minęło ponad pół wieku, a my działamy dalej. Wciąż jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które szczyci się nie tylko wieloletnią tradycją, ale również najwyższymi standardami produkcji.

Wysoka jakość wykonania w przypadku naszej marki nie jest bynajmniej pustym sloganem, a rzeczywistością. Zapomnij o tanim i masowym produkcie z dalekiej Azji – wszystkie torby, torebki i gadżety Sempertus powstają od początku do końca w naszej polskiej pracowni. Począwszy od dokładnie sprawdzonego i szeroko konsultowanego projektu, poprzez produkcję, skończywszy na ostatnich szlifach.

Nowoczesny design, modne kształty i trwałość to główne cechy produktu opatrzonego marką Sempertus, Cechy te szczególnie docenisz w codziennym użytkowaniu. Wzmacniane rączki, podwójne szwy czy system pianek zabezpieczających twojego laptopa sprawiają ze nasze produkty to nie tylko ładny gadżet ale i solidne narzędzie do codziennej pracy.

 

Zapraszamy do zakupów.

pixel