Męska torebka...yyy torba męska :)

2018-06-22
Męska torebka...yyy torba męska :)

Wielu mężczyzn nadal nie może się przekonać do męskiej torby albo saszetki. Uważają, że jest to element zniewieścienia. Przecież jeszcze kilka lat temu, mężczyźni podróżowali komunikacją miejską z reklamówką, w której był termos i kanapka.

Trzeba jednak przełamać ten trend, ponieważ współczesny mężczyzna potrzebuje dużo więcej rzeczy w ciągu dnia, niż pracownik fizyczny jeszcze kilka lat temu.

Jak powinna wyglądać męska torba

Męska torba, to w większości przypadków stonowane kolory - czarny, brąz lub szary. Panowie pewni swojej męskości mogą sobie pozwolić na np. koniakową skórzaną torbę, która prezentuje się prześlicznie i z pewnością przyciągnie niejedno damskie spojrzenie.

Męska torba lub saszetka powinna mieć pasek na ramie, podobnie jak popularne listonoszki, co znacznie ułatwi ich przenoszenie. Można oczywiście wszystko nosić w plecaku, ale nie oszukujmy się - plecak nie pasuje do stylu współczesnego biznesmena.
skórzana torba męska

Męska torba pasująca do każdej okazji

Panowie są bardzo praktyczni, oni nie mają 10 toreb na każdą okazje. Jeśli już wybierają jakąś torbę, to zwracają uwagę na jej praktyczność i wygląd, żeby była zarówno elegancka jak i pasowała do luźnego stylu ubioru. Jedno jest pewne - współcześnie jest tak duży wybór męskich toreb, że nawet ci najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie.

Mężczyźni mają to do siebie, że lubią być postrzegani jako zaradni, eleganccy i przygotowani na każdą sytuacje. Lubią być podziwiani, mimo że większość z nich zaprzeczy temu faktowi, dlatego też z pewnością poczują sie lepiej, kiedy ich torba, saszetka czy listonoszka zostanie zauważona.

Nie ważne, czy mężczyzna wyjdzie wieczorem z kolegami na piwo, z dziewczyną do parku lub restauracji, albo z szefem lub kontrahentami do restauracji - w każdej sytuacji chce wyglądać dobrze i mieć przy sobie dużo więcej rzeczy niż zmieści się w jego kieszeniach. Dlatego męskie torby i torebki stają się coraz bardziej popularne.

A czy Ty, drogi mężczyzno, masz już swoją torbę? Do wyboru są torby skórzane, wykonane z ekoskóry, torby filcowe, albo poliestrowe, które swoim stylem bardziej pasuj do sportowego ubioru.
pixel