Blog

Czym się kierować kupując torbę na laptopa?

Czym się kierować kupując torbę na laptopa?

Torba na laptopa to bardzo przydatny gadżet dla wszystkich, którzy korzystają z mobilnych urządzeń elektronicznych – przede wszystkim z notebooków i laptopów. Pozwala w wygodny sposób przenosić urządzenia z miejsca na miejsce. Spełnia też wiele innych funkcji. Zobacz, na co zwrócić uwagę wybierając torbę dla siebie.


Przeczytaj więcej

Jak dbać o torebkę skórzaną?

Jak dbać o torebkę skórzaną?

Torebki skórzane od dziesięcioleci nie wychodzą z mody. Mają wiele zalet. Są eleganckie i przede wszystkim bardzo trwałe. Jednakże wymagają też szczególnej pielęgnacji. Podpowiadamy jak dbać o skórzana torebkę, aby zawsze prezentowała się doskonale.


Przeczytaj więcej

Jak czyścić torebkę ze skóry?

Jak czyścić torebkę ze skóry?

Skóra to naturalne tworzywo, które jest często wykorzystywane do produkcji galanterii damskiej. Wśród ulubionych produktów skórzanych znajdują się buty i torebki. Skóra naturalna charakteryzuje się trwałością i doskonale wygląda. Niestety ma też swoje wady. Jedną z nich jest fakt, że nie można jej prać. Aby pozbyć się zabrudzeń torebkę należy bardzo umiejętnie oczyścić. Podpowiadamy jak pozbyć się najczęstszych zabrudzeń powstających na torebkach z naturalnej skóry.


Przeczytaj więcej

Wady i zalety toreb i innych produktów galanterii skórzanej

Wady i zalety toreb i innych produktów galanterii skórzanej

Masz skórzaną torbę czy torebkę? Nie mamy wątpliwości, że tak. Jeśli jesteś kobietą to oczywiste i całkowicie zrozumiałe. Na torebki a w zasadzie torby skórzane często decydują się jednak również mężczyźni. W tym przypadku nie jest to jednak element dodatkowy, który ma podkreślać ich strój. W tym kontekście najczęściej mówimy bowiem o torbach biznesowych i wszelkich aktówkach. Poza tym nie zapominajmy też i o tym, że takie torby skórzane to również dobre "opakowanie" na laptopa, a przecież nie jest tajemnicą, że każdy biznesem, choć nie tylko, w przenośny komputer musi być wyposażony. Skoro jesteśmy już przy takich torbach, warto odnieść się do ich zalet oraz wad, jeśli takowe posiadają. Za co w związku z tym cenimy sobie torby skórzane?


Przeczytaj więcej

Domowe sposoby na czyszczenie skórzanych toreb

Domowe sposoby na czyszczenie skórzanych torebWielu uważa, że torebka to tylko i wyłącznie dodatek kobiecy. Rzeczywiście jest w tym wiele prawdy. Wszak żadna kobieta nie wyobraża dziś siebie bez jednej, baaa.... wielu torebek, które może dobierać w zależności od okazji czy stroju. To jednak nie koniec. Nie zapominajmy o torbach biznesowych czy choćby specjalistycznych torebkach na laptopa. Z tymi równie dobrze, a nawet i lepiej wyglądają z kolei mężczyźni. Jedno jest w każdym razie pewne. Nie da się ukryć, że w dobie XXI wieku, kiedy to praca mobilna jest w cenie, takie torebki będą coraz powszechniejsze. Biorąc z kolei pod uwagę ich jakość, to najlepsze z nich wykonane są z odpornej i zarazem elegancko wyglądającej skóry naturalnej. Skoro tak warto nieco bliżej przyjrzeć się również kwestii ich czyszczenia, dzięki czemu nie tylko zostawimy je w czystości, ale również przedłużymy ich żywotność. Jak w związku z tym czyścić torebki skórzane?
Przeczytaj więcej

Co różni skórę naturalną od eko skóry?

Co różni skórę naturalną od eko skóry?

 

Co powinno łączyć torebki, torby na laptopa, aktówki czy portfele? Z pewnością wielu wśród synonimów tych produktów poszuka jakości i trudno się temu dziwić. Skoro tak, na pewno od razu duża część z Was pod uwagę bierze tutaj skórę, bo nie od dziś wiadomo, że skóra to materiał nie tylko elegancki, ale również znakomity jakościowo. To prawda, choć nie zapominajmy, że nie wszystkie torby czy aktówki wykonane są ze skóry. Pośród nich znaleźć można również te zrobione ze skóry ekologicznej, potocznie nazywanej eko skórą. Warto w związku z tym nico bliżej przyjrzeć się różnicom występującym pomiędzy tymi materiałami. Co różni więc skórę i eko skórę?


Przeczytaj więcej
pixel