Upoluj torbę biznesową skórzaną za złotówkę!

2017-12-18
Upoluj torbę biznesową skórzaną za złotówkę!

Co trzeba było zrobić, żeby zdobyć skórzaną torbę?

W akcji mógł wziąć udział każdy nasz fan na Facebooku (kliknij tutaj jeśli jeszcze nie jesteś fanem Sempertus na FB). Najpierw poprosiliśmy naszych fanów o udostępnienie postu i zaproszenie do zabawy co najmniej jednej osoby.

Następnie czekaliśmy na propozycje godzin, w których miały pojawić się na naszym sklepie biznesowe torby.

O tych godzinach (a było to dokładnie o 14 i 15) na sklepie pojawiły się łącznie trzy modele biznesowych toreb w cenie 1zł.torba biznesowa tania 1zł promocja

Czy upolować można było tylko torby biznesowe?

Nie! :) O godzinie 20:05 na sklepie pojawił się wcześniej zapowiedziany produkt - była to czarna, uniwersalna kosmetyczka. Produkt bardzo szybko zniknął z naszych wirtualnych półek, co nie wszystkim polującym się podobało, no ale niestety takie są zasady na polowaniu ;) Zwierzyna nie będzie czekała :)

Komu udało się kupić przecenione torby?

Wszystkie torby biznesowe oraz kosmetyczke upolowały kobiety! Okazały się o wiele szybsze podczas zakupów w naszym sklepie, a może bardziej cierpliwe w oczekiwaniu, aż pojawi się produkt w promocji... Tego nie wiemy, jednak z całego serca raz jeszcze gratulujemy wszystkim Paniom i niecierpliwie oczekujemy ich zdjęć z nowymi torbami!

Na pewno pochwalimy się Wam fotorelacją :)

pixel