Zapraszamy blogerów do współpracy! - Program Partnerski

2018-02-14
Zapraszamy blogerów do współpracy! - Program PartnerskiJeśli jesteś Blogerem, prowadzisz swój kanał na YouTube, profil na Instagramie czy Facebooku, albo w jakiś inny sposób zgromadziłeś wokół siebie ciekawą społeczność, którą możesz zainteresować naszymi produktami, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego Programu Partnerskiego!

Zasady współpracy są bardzo proste, przejrzyste i stworzone tak, aby maksymalnie ułatwić Ci udział w nim i ZARABIANIE!

Wszystko, co wystarczy zrobić, to napisz do nas maila na adres sklep@sempertus.pl i podaj informacje, gdzie chciałbyś promować nasze produkty. W odpowiedzi prześlemy Ci dostęp do Twojego konta, gdzie będziesz mógł na bieżąco śledzić wszelkie statystyki takie jak: ilość kliknięć w Twoje linki partnerskie, ilość zamówień i ilość klientów, a także - co najważniejsze - ile już dla siebie zarobiłeś!

Do dyspozycji uczestników programu dajemy stale powiększającą się liczbę kreacji reklamowych (aktualnie ponad 30 banerów). Jeśli chcesz, możemy Ci także za darmo wysłać któryś z naszych produktów, żeby zrobić z nim własne zdjęcia - następnie produkty za darmo od Ciebie odbierzemy!

W naszym programie partnerskim zarabiasz aż 15% kwoty, jaką wydali na zakupy poleceni przez Ciebie klienci! Czyli przy zakupie najtańszej torby za 219 zł przysługuje Ci prawie 33zł prowizji! W większości programów jakie proponują inne sklepy, prowizja waha się od 3 do 8%, my jednak doskonale wiemy, jak trudna jest Twoja praca (choć większości wydaje się, że jest przeciwnie :P )

Zarobione środki możesz wypłacić przelewem na konto lub wykorzystać w formie bonu i zakupić u nas dowolny produkt.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zadawania pytań: sklep@sempertus.pl lub telefonicznie 795 85 85 99 (Dawid)

pixel